Weekmenu 22 2023.

Lekker en Makkelijk weekmenu.

Ik heb voor jullie een lekker, makkelijk en simpel weekmenu met een bordje rijst met een heerlijke champignonsaus, stamppot, pasta met broccoli, bloemkoolsoepje, zelfgemaakte chips en nog veel meer!

Maandag | RIJST MET CHAMPIGNONSAUS.

Favoriet recept in huis! Met dit makkelijke recept maak je binnen 30 minuten een heerlijke champignonsaus met malse kipfilet en meergranenrijst. Simpel en makkelijk maar vooral ontzettend lekker!

Dinsdag | ANDIJVIE-PREI STAMPPOT MET SPEKJES.

Ook zo gek op stamppot? Maar ken je deze al? Een makkelijke stamppot gevuld met andijvie, prei en spekjes. Wij doen er nog een stukje rookworst erbij en genieten maar!

Woensdag | PASTA MET BROCCOLI EN KIPGEHAKT.

Een heerlijke pasta met broccoli en kipgehakt. Binnen 20 minuten staat deze pasta op tafel. Lekker en snel, wat wil je nog meer?

Donderdag | RIJST MET RODE ZOETE STICKY SAUS.

Een zoete sticky gerecht om je vingers bij af te likken!

Vrijdag | KIPSATÉ MET BROCCOLI & NOEDELS.

Deze lekkere noedels met kipfilet, venkel en broccoli zijn simpel en snel te bereiden op een drukke doordeweekse dag.

Zaterdag | BLOEMKOOLSOEP MET KOKOSMELK EN KERRIE.

Hier ga je vrolijk van worden! Een lekkere soep van bloemkool, kerrie & kokos. 

Zondag | AARDAPPEL CHIPS UIT DE MAGNETRON.

Krokante chips uit de magnetron en ook nog eens ontzettend lekker!






Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

Copyright 2023 | Danielle Westdijk