Lekker en Makkelijk weekmenu.
Ik heb voor jullie een lekker, makkelijk en simpel weekmenu met een heerlijke pasta salade, pita biefstuk, snelle tomatensoep, pasta en nog veel meer!
Maandag | Pasta pesto salade met paprika & spekjes.
Gek op pastasalades? Maak dan eens deze pastasalade met paprika, spekjes, parmezaanse kaas en pijnboompitten. Super lekker als avondeten of als lunch.
Bekijk het recept van de pasta pesto salade hier >>>
Dinsdag | Bloemkool met gekookte aardappeltjes.
Aardappeltjes met bloemkool blijft altijd lekker! Ideaal met een stukje vlees.
Bekijk het bloemkool met aardappeltjes recept hier >>>
Woensdag | Vistaco’s.
Weer eens wat anders dan de standaard taco’s met gekruid gehakt. Taco’s met gehakt is natuurlijk ook erg lekker maar een leuke variatie is de vistaco’s. Je bakt een aantal vissticks en geniet. De kinderen worden hier heel blij van! Dit kan ook makkelijk met visfrietjes!
Bekijk het recept met vistaco’s hier >>>
Donderdag | Couscous met verse kruiden en Griekse kip.
Geniet van een heerlijk en makkelijk gerecht met couscous. Ideaal als je weinig tijd hebt om te koken. Een kindvriendelijk & gezond recept. Liever geen vlees? Laat de kip weg.
Bekijk het recept met couscous hier >>>
Vrijdag | Romige volkoren pasta met spinazie & kip.
Favoriet bij ons thuis. Een heerlijke romige pasta die hier vaak op tafel staat. Een makkelijk en snel gerecht en onwijs lekker.
Bekijk het recept met de volkoren pasta met spinazie en kip hier >>>
Zaterdag | Pitabroodje biefstuk met champignons.
Een heerlijk pitabroodje met biefstuk & champignons. Ontzettend lekker met een heerlijke mayo mosterd dressing met truffelmayonaise en pijnboompitten.
Bekijk het pita broodje met biefstuk recept hier >>>
Zondag | Snelle tomatensoep.
Weinig tijd om te koken maar wel zin in een verse soep? Binnen 20 minuten heb jij een heerlijke tomatensoep op tafel!
Bekijk het snelle tomatensoep recept hier >>>