Weekmenu 13 2022.

Lekker en Makkelijk weekmenu.

Ik heb voor jullie een lekker, makkelijk en simpel weekmenu met een lekkere champignonsoep, broodje kip kerrie, stamppot, Griekse gehaktballetjes en nog veel meer!

Maandag | Broodje kip kerrie.

Als je lekker en makkelijk wilt eten dan kan je dit zeker eens proberen! Wat dacht je van heerlijke broodjes met Kip Kerrie.

Dinsdag | Romige Champignonsoep.

Een heerlijke champignonsoep gevuld met kastanjechampignons. Een makkelijk en snel gerecht en ontzettend lekker!

Woensdag | Snijbonenstamppot met prei.

Een lekker stamppotje gaat er altijd wel in! Wat dacht je van deze stamppot met prei en snijbonen. Genieten!

Donderdag | Keftedes met stokbrood.

Heerlijke gehaktballetjes uit Griekenland. En zoals ze hier thuis zeggen, lekkerder dan bij de Griek!

Vrijdag | Aardappel eiersalade.

Een heerlijk gerecht voor een picknick of een zomerse dag. Met de producten wat ik toevallig in huis had heb ik een salade gemaakt. Wat een verrassend gerecht! Als je de salade ook nog eens een nachtje in laat trekken komen de smaken helemaal tot hun recht.

Zaterdag | Plaattaart met gerookte kip.

Dol op plaattaart! Hier een makkelijk en lekker recept voor een heerlijke plaattaart met courgette en gerookte kip.

Zondag | Appelflap met walnoten.

Appelflappen maken is eigenlijk heel simpel en het is ontzettend lekker! Vandaag heb ik appelflappen met stukjes walnoot gemaakt. 

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

Copyright 2023 | Danielle Westdijk